Menu

FAQ neboli ČKD (často kladené dotazy)

Motto:

Chránit sebe. Chránit své nejbližší. Chránit hodnoty a hmotné i nehmotné statky, které jsme si vybudovali svým vlastním úsilím.

Být nezávislý. Být připravený. Být odhodlaný. Dělat správné věci pro budoucnost svých dětí, vnoučat, pravnoučat ...

Každý někdy řešil, řeší či bude řešit záležitosti kolem zabezpečení sebe, své rodiny, svého majetku. I my jsme před lety byli v podobné situaci, a protože nutnost se stala i koníčkem a věci kolem trezorů, EZS a fotovoltaiky nás baví, vznikly tyto stránky...

U nás najdete zboží vcelku známé, ale snažíme se k zákazníkovi a ke zboží, které kupuje, přistupovat novým, neotřelým způsobem.

Na své si zde jistě přijdou třeba členové a příznivci LEX z.s., ČMMJ z.s. a obecně fandové palných zbraní. Dále též např. chataři a chalupáři, kteří by rádi snížili závislost na dodavatelích elektrické energie a také ti, kteří chtějí být energeticky nezávislí a pro které je fotovoltaika koníčkem. A nakonec i všichni ti, kteří chtějí mít neustále pod kontrolou vzdálený majetek a hodnoty a předejít jeho ohrožení nezvanou návštěvou, požárem, technickou závadou.

Ctíme "Náš zákazník - náš pán!" a "Spokojený zákazník = vracející se zákazník". Důvěra zavazuje!

Hledání ve FAQ

Bezdrátové zabezpečovací systémy iGET

Bezdrátové zabezpečovací systémy iGET

Níže přinášíme podrobný technický popis a možnosti bezdrátových zabezpečovacích ústředen a systémů iGET

iGET M3B-GSM

Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním. Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné roztahování drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a napájené bateriemi, a v základním setu spolu již všechny komunikují. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí které informuje o poplachu - SMS a volání. Stačí pouze zasunout SIM kartu a zadat čísla, na která mají být zprávy odeslány nebo realizováno telefonování. Pokud by došlo k odpojení elektrického proudu, centrální jednotka obsahuje baterii s výdrží až 8 hodin a takto je objekt stále zabezpečen.

Aplikace iGET ALARM
Pro ovládání alarmu je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení. Aplikace je v českém a anglickém jazyce.

Bezdrátový přenos
Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné roztahování drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí kterého může zaslat zprávu o poplachu.

Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, některé i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/zapojit a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá - buď použitím bezdrátové klíčenky, klávesnice nebo mobilní aplikací. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout SOS poplach, zapnout speciální režim Doma jen na některé zóny.

Způsob komunikace alarmu s aplikací/telefonem
Alarm iGET M3B je připojen k GSM síti. Mobilní telefon uživatele musí být pro ovládání připojen k GSM síti kdekoliv na světě. Aplikace "iGET ALARM" generuje příkazové SMS s kódem který se pak odesílá přímo na SIM kartu v alarmu. Dle daného příkazu a správného kódu pro ovládání alarm vykoná daný povel.

Hlavní parametry:

• Aplikace iGET ALARM zcela zdarma bez paušálního poplatku v češtině a angličtině.

• Elegantní design, dotyková klávesnice, přehledný modře podsvícený LCD displej.

• Centrální jednotka informuje o stavu pomocí zobrazení na displeji, SMS a telefonováním.

• Nastavení až 6ti telefonních čísel, na které bude alarm při poplachu telefonovat a zprostředkovávat tak dění v objektu.

• Nastavení až 3 telefonních čísel, na které alarm zasílá SMS při poplachu a stav alarmu.

• Centrální jednotka obsahuje záložní baterii až na 8 hod. provozu, o odpojení/zapojení základního napájení ze sítě 230V alarm informuje pomocí SMS zprávy.

• Obsahuje reproduktor a mikrofon, díky tomu může uživatel zatelefonovat z alarmu jako z klasického telefonu.

• Připojení až 7 drátových a 99 bezdrátových detektorů současně k centrální jednotce.

• Možnost aktivace/deaktivace/režim doma/SOS pomocí aplikace.

• Nastavení až tří časových skupin aktivací a deaktivací alarmu.

• Každý detektor je k alarmu připojen bezdrátově pomocí speciálního kódování, spárování dalších detektorů s alarmem je rychlé a jednoduché.

• Pro každou zónu je možné nastavit zdali má dojít ke zpoždění před vyvoláním poplachu. Délku zpoždění je také možné nastavit.

• Nastavení vlastního času pro: zpoždění před aktivací alarmu, zpoždění před vyvoláním poplachu, délku zvuku sirény.

• Další možnosti nastavení: zvuky hlavní jednotky, zvuk a SMS při aktivaci/deaktivaci alarmu, zvuk sirény při aktivaci/deaktivaci, zvuk sirény při ovládání klíčenkou, SMS při nízkém stavu baterie atd.

• Možnosti pojmenování zón: Plyn, Dveře, Hala, Okno, Balkon, Hraniční, SOS, Požární.

• Možnosti nastavení jednotlivých zón: aktivní, režim doma, neaktivní, zpoždění.

• Rozměry hlavní jednotky alarmu M3B jsou: délka 19cm, výška 13cm, hloubka 2,7 cm.

• Příkon při klidovém stavu je do 2,5 W a při houkající siréně je do 3 W

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iGET M4-WiFi/GSM

Systém je bezdrátový, s vaším telefonem komunikuje přes 4G LTE, WiFi a Ethernet. Při výpadku Internetu se přepojí na 4G LTE, umí také posílat SMS zprávy pomocí GSM. A protože si rozumí s Androidem i iOS, můžete s ním sledovat vnitřní a venkovní IP kamery, řídit 230V zásuvky a další více než 20 typů příslušenství. Disponuje spoustou logických a speciálních funkcí a můžete ho nastavit třeba z druhého konce zeměkoule.

Aplikace
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávání detektorů, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, anglickém, polském, maďarském jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamery a řízené zásuvky, all-in-one.

Bezdrátový přenos
Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí kterého může zaslat zprávu o poplachu.
Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, některé i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/zapojit a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, bezdrátové klávesnice, RFID čipu nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach, a zapnout speciální režim Doma jen na některé zóny.

Způsob komunikace alarmu s aplikací/telefonem
Alarm iGET M4 je připojen k síti Ethernet. Automaticky komunikuje se serverem. Připojení iGET M4 k internetu je nutné a je možné jej realizovat pomocí WiFi připojení (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s) nebo pomocí ethernetového kabelu s konektorem RJ45 (rychlost 10/100 Mb/s). Mobilní telefon uživatele musí být připojen k internetu kdekoliv na světě pomocí datového připojení nebo WiFi. Alarm tak datově komunikuje s mobilním telefonem. Alarm není možné k internetu připojit pomocí datového přenosu přes SIM kartu. GSM připojení se SIM kartou je zde jako další/záložní volba jak může uživatele alarm kontaktovat - zasláním SMS o poplachu. Bezdrátové IP kamery jsou přímo napojeny na vaši domácí WiFi síť s připojením k Internetu stejně jako alarm iGET M4.

Mnoho uživatelských účtů
Alarm iGET M4 obsahuje 3 stupně uživatelských účtů. Nejvyšší je „Administrátor", ten provádí veškerá nastavení a ovládání. Dále je „Uživatel" – ten může alarm ovládat, ale neprovádí nastavení (aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS, prohlížet online video z kamer, ovládat zásuvky apod.). Poslední úrovní je Host, ten může pouze ovládat tyto režimy: aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS.

Rychlé sdílení nastavení a vytvoření účtu
Pokud chce administrátor přidat další uživatele, je to velmi snadné. Stačí nainstalovat na další mobilní telefon aplikaci „iGET M4". Poté na prvním telefonu zobrazit QR kód pro sdílení a pomocí druhého telefonu v aplikaci naskenovat. Párování je tím dokončeno.

Velké portfólio dalšího příslušenství a bezdrátový přenos
Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a většina napájená bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Bezdrátové detektory mají dosah až 80 m, vybrané i 200 m. Stačí pouze vložit baterie/ zapojit a umístit detektor v prostoru. Veškeré příslušenství, které je kompatibilní s alarmem iGET M4 má označení iGET M3Px (kde "x" je číslo příslušenství 1 až 99).

Ovládání řízených zásuvek 230V
Součástí alarmu iGET M4 není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek pro ovládání jednoho spotřebiče 230 V je možné ovládat osvětlení, topení, klimatizaci, apod. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat, také nastavit časovač nebo navázat na některou funkci.

IP kamery
K alarmu iGET M4 je také možné přidání bezdrátových FullHD IP kamer iGET SECURITY M3P15v2 (vnitřní rotační) a M3P18v2 (venkovní pevná), a HD M3P20v2 (vnitřní pevná). Na tuto kameru je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kamery jsou připojeny pomocí WiFi k bezdrátové síti.

Možnost pojmenování zón/detektorů/ovladačů
iGET M4 nabízí plné pojmenování zón/detektorů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků. Toto je pohodlnější a přehlednější nežli pouze vybírat z přednastavené nabídky názvů místností.

Ochrana proti sabotáži, odpojení napájení
Jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo na kterém komunikují bezdrátové detektory, ihned vyvolá poplach. Při odpojení nebo připojení hlavního napájení alarmu 230 V uživatele ihned informuje pomocí aplikace. Záložní baterie v alarmu má výdrž až 8 hodin.

Vybitá baterie v detektoru
Pokud má detektor vybitou baterii, rozsvítí se na daném detektoru žlutá/červená LED dioda. Uživatel alarmu iGET M4 ovšem toto kontrolovat nemusí. Informaci o vybité baterii detektor odešle alarmu iGET M4, který o tomto informuje uživatele pomocí aplikace.

Hlavní parametry:

• Inteligentní bezdrátový zabezpečovací systém s připojením k Internetu pomocí WiFi a Ethernet konektoru. Navíc při poplachu zasílá SMS pomocí mobilní GSM sítě. Pozor - nedisponuje datovým připojením pomocí SIM karty!

• Ovládá vnitřní i venkovní IP kamery, spíná řízené zásuvky 230V, a komunikuje s dalšími více než 20 typy bezdrátového příslušenství, označené jako M3Px.

• Podporuje připojení až 299 ks bezdrátového příslušenství.

• Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS marketu, a je k dispozici v češtině, slovenštině, angličtině, polštině, maďarštině a dalších jazycích.

• Alarm iGET M4 také automaticky stahuje a instaluje nejnovější aktualizace software/firmware ze serveru aby byl stále aktuální.

• Ochrana proti sabotáži – jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo na kterém komunikují bezdrátové detektory, ihned vyvolá poplach.

• Informuje o stavu/poplachu pomocí aplikace, při poplachu navíc odesílá také SMS.

• Aktivace a deaktivace alarmu probíhá pomocí klíčenek / klávesnice / RFID klíčů / aplikace v mobilním telefonu.

• Obsahuje integrovanou vnitřní sirénu 100 dB.

• Podporuje „Contact-ID" protokol. Je možné jej připojit na centrální dohledové systémy (PCO), které tento protokol podporují.

• Obsahuje záložní baterii, díky tomu je alarm stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž až 8 hodin), o tomto výpadku hlavního napájení informuje uživatele pomocí aplikace.

• Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor / příslušenství lze pojmenovat vlastním názvem.

• Obsahuje otřesový detektor pro detekci napadení centrální jednotky (ústředny) iGET M4.

• Informuje uživatele pomocí aplikace, ve kterém bateriovém příslušenství dochází baterie. Toto bateriové příslušenství má vysokou výdrž baterií až 2 roky.

• Tajný poplach při přepadení: Uživatel zadá kód pro vypnutí alarmu, ovšem tento unikátní kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarmu tichý poplach a informuje o tomto další uživatele.

• Dosah bezdrátových detektorů až 80 m, u vybraných až 200m. Detektory je snadné upevnit na požadované místo.

• Pomocí dokoupených IP kamer můžete volně sledovat dění v domácnosti a telefon vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální video.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iGET M5-4G Lite, iGET M5-4G Premium

Systém je bezdrátový, s vaším smart telefonem komunikuje přes Wifi a při jejím výpadku je schopen pomocí GSM zaslat SMS o poplachu. Protože si rozumí s Androidem i iOS, můžete s ním sledovat vnitřní a venkovní IP kamery, řídit 230V zásuvky a další více než 20 typů příslušenství. Výdrž bateriií v příslušentví je až 5 let a dosah k ústředně až 1 km. Nejvyšší stupeň zabezpečení bezdrátového přenosu v pásmu 868 MHz (256bit šifrování) mezi ústřednou a detektory.

Alarm dále nabízí připojení na pult centrální ochrany, režim opatrování, funkci domovního zvonku nebo speciální smart funkce a tlačítka. Disponuje spoustou logických a speciálních funkcí a můžete ho nastavit třeba z druhého konce zeměkoule. Můžete přes něj dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a také kdykoliv sledovat dění pomocí IP kamer. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na této IP kameře a video sdílí s aplikací ve vašem mobilním telefonu.

Veškeré senzory jsou bezdrátové, většina je napájena bateriemi s výdrží až 5 let, hlavní jednotka je napájena ze sítě 230 V (ale má také vlastní záložní baterii s výdrží min. 8 hod). Díky tomu je objekt neustále střežen ze záložní baterie, to i při výpadku elektrického proudu. Má také zálohu připojení k Internetu, při výpadku připojení pomocí WiFi nebo Ethernet kabelu se automaticky přepojí na 4G LTE datovou síť, nebo obráceně. Umí také odesílat SMS zprávy o stavu alarmu a poplachu. Manuál i aplikace jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce.

Aplikace
Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Aplikace je zcela zdarma po celou dobu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávat senzory, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, polském, maďarském, anglickém jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamer, smart tlačítek a řízených zásuvek, all-in-one. Aplikace také podporuje speciální výstrahu pro iOS platformu - Critical alerts.

Bezdrátový přenos a zabezpečení
Senzory jsou k hlavní jednotce připojeny pomocí bezdrátového přenosu s dosahem až 1 km. Tento bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 868,35 MHz a vyniká nejsilnějším zabezpečením na světě MD5 + SHA256. Tento speciální 256ti bitový algoritmus nebyl na světě doposud prolomen. I přes toto speciální zabezpečení a obrovský dosah senzorů k hlavní jednotce mají senzory výdrž baterií až 5 let. Dále alarm komunikuje do Internetu přes speciální zabezpečené evropské servery Google s podporou GDPR, které vytváří spojení mezi alarmem a mobilním telefonem. Navíc M5-4G podporuje Bluetooth připojení, což velmi zjednodušuje prvotní nastavení hlavní jednotky.

Způsob komunikace alarmu s aplikací/telefonem
Alarm iGET M5-4G je připojen k síti Ethernet a automaticky komunikuje se serverem. Připojení M5-4G k internetu je nutné a je možné jej realizovat pomocí WiFi připojení (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s), pomocí Ethernetového kabelu s konektorem RJ45 (rychlost 10/100 Mb/s), a také pomocí mobilního datového přenosu 4G LTE. Mobilní telefon uživatele musí být připojen k Internetu pomocí datového připojení nebo WiFi, aby alarm mohl datově komunikovat s mobilním telefonem. Alarm podporuje i zasílání SMS zpráv pomocí základního GSM připojení. Bezdrátové IP kamery jsou přímo napojeny na vaši domácí WiFi síť s připojením k internetu stejně jako alarm iGET M5-4G.

Připojení k pultu centrální ochrany PCO
Alarm iGET M5-4G podporuje i připojení k pultu centrální ochrany - PCO. Díky tomu je možné alarm připojit k bezpečnostním agenturám, které váš majetek ohlídají. Konkrétně podporuje PCO typu CMS Contact ID, SIA-09.

Mnoho uživatelských účtů
Alarm iGET M5-4G obsahuje 3 stupně uživatelských účtů. Nejvyšší je „Administrátor", ten provádí veškerá nastavení a ovládání. Dále je „Uživatel" – ten může alarm ovládat, ale neprovádí nastavení (aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS, prohlížení online videa z kamer, ovládání zásuvky apod.). Nejnižší úrovní je „Host", ten může pouze ovládat tyto režimy: aktivovat/ deaktivovat/ režim doma/ SOS.

Rychlé sdílení nastavení a vytvoření účtu
Pokud chce administrátor přidat další uživatele, je to velmi snadné. Stačí nainstalovat na další mobilní telefon aplikaci „iGET M5". Poté na prvním telefonu zobrazit QR kód pro sdílení a pomocí druhého telefonu v aplikaci naskenovat. Párování je tím dokončeno.

Velké portfolio dalšího příslušenství a ovládání
Veškeré příslušenství kompatibilní s alarmem iGET M5-4G má označení iGET EPxx (xx značí číslice 01 až 99). Pro napojení senzorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Senzory jsou bezdrátové a většina je napájena bateriemi, jejich přidání do systému je otázkou několika minut. Senzory mají dosah k hlavní jednotce až 1 km. Stačí pouze vložit baterie, oskenovat telefonem kód na senzoru a umístit jej v prostoru. K alarmu je možné přidat neomezený počet dalšího příslušenství.
Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, bezdrátové klávesnice, RFID čipu nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží zároveň jako dálkové ovladače alarmu. Jejich pomocí je možné aktivovat/deaktivovat alarm, aktivovat SOS poplach nebo nastavit režim Doma jen na některé zóny.

Režim "Opatrování"
Je speciální funkce pro opatrování např. starších rodičů nebo jiných členů domácnosti. Uživatel si zvolí, které senzory a v jaké časové době mají hlídat aktivitu opatrovaného v daném objektu a pokud se ve zvolenou dobu aktivita neprojevuje, alarm upozorní uživatele pomocí notifikace.Režim Opatrování se spíná při režimu Doma a Deaktivováno.

Funkce "Domovní zvonek" pro domy i obchody
Pro použití v obchodech si může uživatel vybrat, který senzor má reagovat. Např. dveřní senzor funguje tak, že při rozpojení kontaktu začne alarm hrát vybranou melodii (alarm musí být v režimu Doma nebo Deaktivováno), v režimu Aktivní pak tento senzor vyvolá poplach. Pro domov je možné použít smart tlačítko EP7 pro klasické zazvonění, alarm může být ve všech režimech.

Ovládání řízených zásuvek 230V
Součástí alarmu iGET M5-4G není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek iGET EP16 pro ovládání jednoho 230V spotřebiče je možné ovládat například osvětlení, topení nebo klimatizaci. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní vybraný spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat, nastavit časovač nebo navázat na některou funkci. Navíc umí chytrá zásuvka měřit spotřebu energie.

IP kamery
K alarmu iGET M5-4G je možné přidání bezdrátových FullHD IP kamer iGET EP15 (vnitřní otočná se zvukem), EP18 (venkovní pevná se zvukem) a EP20 (vnitřní pevná se zvukem). Na tyto kamery je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kamery jsou připojeny pomocí WiFi k bezdrátové síti.

Funkce "Připraveno k aktivaci / Ready to Arm"
Při přepínání do režimu Aktivní hlavní jednotka zkontroluje, zdali jsou zavřena všechna okna a dveře, pokud ne, upozorní vás do notifikace, která okna/dveře zůstala otevřená. Uživatel je může buď zavřít, nebo může v aplikaci potvrdit, že mají zůstat otevřená a alarm se přepne do režimu Aktivní. Funkci je také možné nastavit pouze pro některé senzory nebo pro žádné.

Možnost pojmenování senzorů a ovladačů
iGET M5-4G nabízí plné pojmenování senzorů, ovladačů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků i s diakritikou. Toto je určitě pohodlnější a přehlednější než nutnost vybírat z přednastavené nabídky názvů místností.

Ochrana proti sabotáži, odpojení napájení
Jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží zarušit pásmo, na kterém komunikují bezdrátové senzory, ihned vyvolá poplach. Při odpojení nebo připojení hlavního napájení alarmu na 230 V uživatele ihned informuje pomocí aplikace. Záložní baterie v alarmu má výdrž min. 8 hodin.

Vybitá baterie v senzoru
Uživatel může kdykoliv zkontrolovat v aplikaci, kolik procent baterie senzoru ještě zbývá a zavčas ji tak vyměnit. Aplikace také nízký stav baterie v senzoru automaticky připomene, aby se mohla včas dobít/vyměnit.

Programovatelná Smart tlačítka
Alarm také podporuje speciální smart tlačítka, kterým je možné přidělit funkci. Smart tlačítko EP7 a páté tlačítko u klíčenky EP5 mohou sloužit např. pro ovládání zásuvky a žárovky, jako domovní zvonek atd.

Automatická aktualizace firmware v hlavní jednotce
Hlavní jednotka si automaticky kontroluje dostupnost nejnovějšího firmware na serveru, postupně jej uloží do mezipaměti, a v době největšího klidu pak tento firmware aktualizuje. Aktualizace je velmi rychlá, trvá cca 1 minutu. Díky aktualizaci dochází k přidávání nových funkcí, úpravě bezpečnostních pravidel na vyšší verzi, a podpoře dalších senzorů.

Hlavní parametry:

• Inteligentní bezdrátový zabezpečovací systém s připojením k Internetu pomocí 4G LTE / WiFi / Ethernet.

• Ovládá vnitřní i venkovní IP kamery, spíná řízené zásuvky 230V, a komunikuje s dalšími více než 20-ti typy bezdrátového příslušenství, označené jako iGET EPxx.

• Podporuje připojení neomezeného počtu dalšího bezdrátového příslušenství.

• Aplikace pro celkové řízení a nastavení systému je dostupná pro Android i iOS a je k dispozici v češtině, slovenštině, polštině, angličtině a maďarštině.

• Funkce „Ready to Arm" – při aktivaci alarmu hlavní jednotka zkontroluje, zdali jsou zavřené všechny okna a dveře, pokud ne, napíše do notifikace, které zůstaly otevřené.

• Funkce "Domovní zvonek" - uživatel vybere, který senzor má reagovat, např. dveřní senzor, při rozpojení kontaktu začne alarm hrát vybranou melodii, alarm musí být v režimu Doma nebo Deaktivováno, v režim Aktivní tento senzor vyvolá poplach, je také možné použít smart tlačítko EP7 pro toto zazvonění.

• Režim "Opatrování" - speciální funkce pro opatrování např. starších rodičů, uživatel zvolí, které senzory a v jaké časové době mají hlídat aktivitu lidí v daném objektu, pokud se ve zvolenou dobu neprojevuje aktivita, alarm upozorní pomocí notifikace, spíná se při režimu Doma a Deaktivováno.

• Programovatelná tlačítka - klíčenka EP5 obsahuje páté tlačítko, kterému je možné přidělit funkci, také pro smart tlačítko EP7, např. ovládání zásuvky a žárovky, jako domovní zvonek atd.

• Časové a následovací funkce – je možné nastavit mnoho logických Smart funkcí, např. při aktivaci alarmu vypni veškeré zásuvky EP16, nabo každý den v 22:00 aktivuj režim Doma, apod.

• Tajný poplach při přepadení: uživatel zadá kód pro vypnutí alarmu, ovšem tento unikátní kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarmu tichý poplach a informuje o tomto další uživatele.

• Podporuje připojení k PCO – pultu centrální ochrany. Tento dohledový systém využívají agentury pro ochranu vašeho majetku. Přesně podporuje PCO typu CMS Contact ID, SIA-09.

• Ochrana proti sabotáži – jakmile alarm vysleduje signál, který se snaží o zarušení pásma, na kterém komunikují bezdrátové senzory, ihned vyvolá poplach.

• Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý senzor lze pojmenovat vlastním názvem.

• Aktivace a deaktivace alarmu probíhá pomocí klíčenek/klávesnice/RFID klíčů/aplikace.

• Hlavní jednotka automaticky stahuje a instaluje nejnovější aktualizace firmware ze serveru.

• Informuje o stavu/poplachu pomocí notifikací aplikace nebo SMS.

• Obsahuje integrovanou vnitřní sirénu 100 dB.

• Obsahuje záložní baterii, díky tomu je alarm stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž min. 8 hodin), o tomto výpadku hlavního napájení informuje uživatele pomocí aplikace/SMS.

• Obsahuje otřesový detektor pro detekci poškození alarmu nebo příslušenství.

• Alarm zobrazuje stav každého příslušenství v procentech v aplikaci. Informuje uživatele pomocí aplikace, ve kterém bateriovém příslušenství dochází baterie. Výdrž baterií až 5 let.

• Dosah bezdrátových senzorů až 1000 m, dálkové ovládání (klíčenky) až 150 m. Senzory je snadné upevnit na požadované místo. Alarm zobrazuje dosah signálu příslušenství.

• Pomocí dokoupených IP kamer můžete volně sledovat dění v domácnosti a telefon vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální dění pomocí online videa.

• Velikost SIM karty: Micro SIM card.

Trezor ve slevě 25% !

Trezor ve slevě 25% !

Volně stojící trezor ZSL 120 ME s mimořádnou slevou 25%. Platí do vyprodání skladových zásob.

Ústředna EZS-základ bezpečnosti !

Ústředna EZS-základ bezpečnosti !

Akce je platná od 15.7. do 31.8.2024.

Izraelské ústředny Risco RP512A ve slevě 35% !

 

V2 TEL - komunikátor po pevné lince

V2 TEL - komunikátor po pevné lince

V2TEL - hlasový komunikátor v pevné(metalické) telefonní síti. Špičkové programovatelné funkce, 6 vstupů, 4 výstupy, 9 tel.čísel, 6+1 hlasová zpráva. Tento komunikátor vyrábí jako jediná na světě firma PYRONIX, U.K.

Testovací kamery - 35% sleva!

Testovací kamery - 35% sleva!

Testovací kusy ve 100% stavu - 8Mpx motor zoom kamera DS-2CD2786G2-IZS 2.8-12mm (Hikvision) a 5Mpx motor zoom HFW2531T-ZS-27135-S2 (Dahua)

Premier ELITE AM360QD - doprodej

Premier ELITE AM360QD - doprodej

Stropní PIR Texecom ELITE AM360QD ve slevě 15%. Poslední kusy od anglického výrobce - tento typ se již nevyrábí.

DMEGC 365Wp PERC/PID/Bi-facial SKLADEM!

DMEGC 365Wp PERC/PID/Bi-facial SKLADEM!

DMEGC 365Wp/Bi/mono - nové panely s vysokým ziskem až 30% výkonu navíc (475Wp/Bi-facial). Zaváděcí cena 4.890,- /1 panel (sleva 12% při odběru celé palety = 31ks panelů).

Made in Russia - Сделано в России!

Made in Russia - Сделано в России!

NOVINKA - elektromagneticko-mechanický zámek s přídržnou silou 400kg (4kN).

Anketa

Jakou variantu vnitřního osvětlení trezoru upřednostňujete?

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do košíku
Pokračovat v nákupu Objednat