PFA150-V2 (Dahua, China)
Skladem
Výrobce: Dahua Technology Co., Ltd
Popis
PFA150-V2 - instalační základna (adaptér) pro montáž kamerových konzol/krabic PFA134, PFA135, PFB303W, PFB300S, PFB305W, PFA120, PFB203W. Určeno pro montáž na kovový sloup (⌀ 80 až 150 mm). Kotevní materiál v balení (3 nerezové stahovací pásky 12x500 mm).
Dokumentace: Katalogový list (EN), Přehledový list kamer a montážních základen (EN)
Specifikace a technické parametry :
Materiál: nerezová ocel tl. 3 mm
Zatížení kamerou (nosnost): 10 kg max.
Průměr sloupu: 80 - 150 mm
Montážní otvory v základně: M4, M6, M8
Pracovní teplota: -40°C až +60°C
Barva: bílá
Rozměry: 130 x 170 x 45 mm (š x v x hl.)
Hmotnost: 1,1 kg
Dodací termín: 2 - 5 pracovních dnů (běžně je skladem)
Recenze 0
Hodnocení produktu
5/5
3x 0x 0x 0x 0x
Žádné recenze
Přidat recenzi
Diskuse 0
Zatím nejsou žádné komentáře! Buďte první!
Nový komentář
PFA150-V2 (Dahua, China)
PFA150-V2 (Dahua, China)
Nový dotaz k produktu
Kontrolný kód
i
Nový komentář
Kontrolný kód
i
Přidat recenzi
Zadejte prosím recenzi, výhody nebo zápory - alespoň jedna položka je povinná.
Hodnocení produktu:
Doručení
Osobní vyzvednutí zboží, Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Osobní vyzvednutí zboží
Zdarma
Česká pošta (do 10kg brutto)+KŘEHKÉ!
Hmotnost zásilky do 10 kg brutto!
DPD (0,1-8 kg brutto)
Spedice DPD (do 8 kg brutto)
Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Dovoz menších zásilek v Praze přímo k zákazníkovi po vzájemné dohodě
Česká pošta-obchodní balík v rámci EU mimo Slovensko (do 15kg)
0.1 až 15 kg (EU mimo Slovensko)
SAFE - bezdrátový zabezpečovací a protipožární systém
Trezor ve slevě 35% !
Trezor ve slevě 35% !
Volně stojící trezor ZSL 120 ME s mimořádnou slevou 35%. Platí do vyprodání skladových zásob.
Testovací kamery - 35% sleva!
Testovací kamery - 35% sleva!
Testovací kusy ve 100% stavu - 8Mpx motor zoom kamera DS-2CD2786G2-IZS 2.8-12mm (Hikvision)
V2 TEL - komunikátor po pevné lince
DMEGC 365Wp PERC/PID/Bi-facial SKLADEM!
Made in Russia - Сделано в России!
NOVINKA  elektromagneticko-mechanický zámek s přídržnou silou 400kg (4kN).
Výsledky ankety
Jakou variantu vnitřního osvětlení trezoru upřednostňujete?
  • TR 1L - osvětlení malého trezoru - jeden stupeň intenzity+možnost vypnutí 16%
  • TR 3L - osvětlení velkého trezoru vč. vnitřní schránky - dva stupně intenzity+možnost vyp. 15%
  • TR 3LE - osvětlení trezorů řady MAXI vč. vnitřní schránky - dva stupně intenzity+možnost vyp. 5%
  • TR 1L/UV - osvětlení malého sejfu s UV kontrolou bankovek 16%