DS-2TP31B-3AUF (Hikvision®, China)
HORKÁ NOVINKA ! AKCE !
Ruční termální kamera - pro měření povrchové teploty osob - teplotní modul s rozlišením 160x120 pixelů - objektiv 50° - rozsah 30°C až 45°C - přesnost ± 0.5°C - 2.4" LCD displej - dobíjecí baterie až 8 hod - záznam na SD kartu 128 GB Čtěte více
Na dotaz
Doručíme dne: Úterý 2. 6. 2026
Výrobce: Hangzhou Hikvision Digital Technology Co.,Ltd
Popis
DS-2TP31B-3AUF - ruční termální kamera určena pro měření povrchové teploty osob (hlavy). Termální modul má rozlišení 160x120 pixelů a objektiv se záběrem 50°. Rozsah měření je 30°C - 45°C, přesnost měření je +/- 0.5°C. Kamera je vybavena 2.4" LCD displejem s rozlišením 320x240. Výdrž dobíjecí baterie až 8h, pracovní teplota 10°C až 35°C. Záznam na paměťovou kartu až 128 GB.
Dokumentace: Katalogový list (EN), Manual (EN)
Specifikace a technické parametry :
Termální modul
Detekční senzor: nechlazené rovinné pole
Rozlišení: 160 x 120 bodů
Velikost pixelu: 17 μm
NETD: < 40 mK (při 25 °C,F#=1.0)
Ohnisková délka: 3.1 mm
Úhel záběru: 37.2° x 50°
Detekováná vlnová IR délka: 8 μm až 14 μm
Zobrazovací displej
Rozlišení: 320 x 240 bodů
Úhlopříčka: 2.4", LCD
Barevné zobrazení: Black hot, White hot, Rainbow, Ironbow
Termografie
Tříbodové termické měření: maximální teplota, minimální teplota, střed
Měřicí rozsah: -20°C až 550°C (-4°F až 1022°F)
Přesnost: +/- 2% z měřené hodnoty, max. +/- 2°C
Obecné parametry
Napájení: 3.7 V DC/0.4 A, vestavěný nabíjecí lithiový akumulátor
Doba provozu: až 8 hodin
Spotřeba: méně než 1.2 W
Stupeň krytí: IP 54
Pracovní teplota okolí: -10°C až +50°C
Rozměry: 196 x 117 x 59 mm (v x hl. x š)
Hmotnost: 350 g
Dodací termín: cca 14 dní (na objednávku)
Recenze 0
Hodnocení produktu
5/5
1x 0x 0x 0x 0x
Žádné recenze
Přidat recenzi
Diskuse 0
Zatím nejsou žádné komentáře! Buďte první!
Nový komentář
Nový dotaz k produktu
Kontrolný kód
i
Nový komentář
Kontrolný kód
i
Přidat recenzi
Zadejte prosím recenzi, výhody nebo zápory - alespoň jedna položka je povinná.
Hodnocení produktu:
Doručení
Osobní vyzvednutí zboží, Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Osobní vyzvednutí zboží
Úterý 2. 6. 2026
Zdarma
Česká pošta (do 10kg brutto)+KŘEHKÉ!
Úterý 2. 6. 2026
Hmotnost zásilky do 10 kg brutto!
DPD (0,1-8 kg brutto)
Spedice DPD (do 8 kg brutto)
Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Dovoz menších zásilek v Praze přímo k zákazníkovi po vzájemné dohodě
Česká pošta-obchodní balík v rámci EU mimo Slovensko (do 15kg)
0.1 až 15 kg (EU mimo Slovensko)
SAFE - bezdrátový zabezpečovací a protipožární systém
Trezor ve slevě 35% !
Trezor ve slevě 35% !
Volně stojící trezor ZSL 120 ME s mimořádnou slevou 35%. Platí do vyprodání skladových zásob.
Testovací kamery - 35% sleva!
Testovací kamery - 35% sleva!