Smart BP-220 12/24V/220A (Victron, NL)
HORKÁ NOVINKA !
Ochranný odpojovač akumulátoru - Bluetooth - 12/24V DC - 220A max. - ochrana proti hlubokému vybití aku - vlastní odběr 1.4mA/0.9mA - ochrana citlivé zátěže proti přepětí 16.3/32.6V DC - bezkontaktní spínání (MOSFET) - alarmový výstup Čtěte více
Skladem (1 ks)
Výrobce: Victron Energy B.V.
Popis
Smart BP-220 12/24V/220A - odpojovač spotřebičů, resp. akumulátoru sloužící jako ochrana proti hlubokému vybití baterie. Maximální proud zátěže 220 A. Ochrana baterie BatteryProtect odpojí baterii od nevýznamných zátěží předtím, než je baterie zcela vybitá (což by způsobilo její zničení) nebo dokud má ještě dostatek kapacity pro nastartování motorgenerátoru (záložního zdroje soustavy).
Specifikace a technické parametry :
Rozsah vstupního napětí: 6 až 35 V DC
Systémové napětí: 12 V / 24 V DC (automatická detekce)
Proud do zátěže: 220 A max.
Proud do zátěže špičkový: 600 A (30 sekund)
Proudový odběr v normálním stavu: 1.4 mA (Bluetooth zap.) / 1.2 mA (Bluetooth vyp.)
Proudový odběr v odpojeném stavu: 0.94 mA (Bluetooth zap.) / 0.7 mA (Bluetooth vyp.)
Výchozí hodnota odpojení aku: 10.5 V / 21 V
Výchozí hodnota připojení aku: 12 V / 24 V
Alarmový výstup: OC - otevřený kolektorový výstup na zápornou sběrnici, max. proud 50 mA
Připojovací svorky: nerez svorníky M8 x 15 (matice, pružná podložka)
Rozsah provozní teploty: -40°C až +40°C (plná zátěž), až +50°C (do 60% nominální zátěže)
Relativní vlhkost: 0 - 95 % r.v., nekondenzující
Stupeň krytí: IP 00 (připojovací svorky), IP 67 (elektronika)
Materiál krytu: termoplast ABS, izolační pryskyřice
Barva přístroje: modrá
Rozměry: 120 x 123 x 62 mm (d x š x v)
Hmotnost: 0,8 kg
Dodací termín: 2 - 5 dní (běžně je skladem)
Pozn.: Ochrana baterie není navržena pro zpětné proudy ze zdrojů nabíjení !
Recenze 0
Hodnocení produktu
5/5
1x 0x 0x 0x 0x
Žádné recenze
Přidat recenzi
Diskuse 0
Zatím nejsou žádné komentáře! Buďte první!
Nový komentář
Nový dotaz k produktu
Kontrolný kód
i
Nový komentář
Kontrolný kód
i
Přidat recenzi
Zadejte prosím recenzi, výhody nebo zápory - alespoň jedna položka je povinná.
Hodnocení produktu:
Doručení
Osobní vyzvednutí zboží, Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Osobní vyzvednutí zboží
Zdarma
Česká pošta (do 10kg brutto)+KŘEHKÉ!
Hmotnost zásilky do 10 kg brutto!
DPD (0,1-8 kg brutto)
Spedice DPD (do 8 kg brutto)
Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Dovoz menších zásilek v Praze přímo k zákazníkovi po vzájemné dohodě
Česká pošta-obchodní balík v rámci EU mimo Slovensko (do 15kg)
0.1 až 15 kg (EU mimo Slovensko)
SAFE - bezdrátový zabezpečovací a protipožární systém
Trezor ve slevě 35% !
Trezor ve slevě 35% !
Volně stojící trezor ZSL 120 ME s mimořádnou slevou 35%. Platí do vyprodání skladových zásob.
Testovací kamery - 35% sleva!
Testovací kamery - 35% sleva!
Testovací kusy ve 100% stavu - 8Mpx motor zoom kamera DS-2CD2786G2-IZS 2.8-12mm (Hikvision)
V2 TEL - komunikátor po pevné lince
DMEGC 365Wp PERC/PID/Bi-facial SKLADEM!
Made in Russia - Сделано в России!
NOVINKA  elektromagneticko-mechanický zámek s přídržnou silou 400kg (4kN).
Výsledky ankety
Jakou variantu vnitřního osvětlení trezoru upřednostňujete?
  • TR 1L - osvětlení malého trezoru - jeden stupeň intenzity+možnost vypnutí 16%
  • TR 3L - osvětlení velkého trezoru vč. vnitřní schránky - dva stupně intenzity+možnost vyp. 15%
  • TR 3LE - osvětlení trezorů řady MAXI vč. vnitřní schránky - dva stupně intenzity+možnost vyp. 5%
  • TR 1L/UV - osvětlení malého sejfu s UV kontrolou bankovek 16%