PV514/20A gR (OEZ, CZ)
Válcová pojistka 20 A - pro pojistkové odpínače OPVP - 440V DC - charakteristika gR - průchozí výkonová ztráta 11.7 W max. - rozměr 14x51 mm Čtěte více
Skladem (4 ks)
Výrobce: OEZ s.r.o.
Popis
Specifikace a technické parametry :
Jmenovité napětí: 440 V DC, 690 V AC
Jmenovitý pracovní proud: 10 A
Max. průchozí výkonová ztráta: 11.7 W
Jmenovitý krátkodobý výdržný proud: 1.6 kA / 1 ms
Vypínací schopnost (efektivní hodnota): 120 kA (AC), 50 kA (DC)
Charakteristika pojistkové vložky: gR - pro jištění polovodičových prvků před zkratem a přetížením
Velikost pojistkové vložky: 14 x 51 mm, válcová
Pracovní teplota: -5°C až +55°C
Hmotnost: 30 g
Dodací termín: 2 - 5 pracovních dnů (běžně je skladem)
Recenze 0
Hodnocení produktu
5/5
2x 0x 0x 0x 0x
Žádné recenze
Přidat recenzi
Diskuse 0
Zatím nejsou žádné komentáře! Buďte první!
Nový komentář
PV514/20A gR (OEZ, CZ)
PV514/20A gR (OEZ, CZ)
Nový dotaz k produktu
Kontrolný kód
i
Nový komentář
Kontrolný kód
i
Přidat recenzi
Zadejte prosím recenzi, výhody nebo zápory - alespoň jedna položka je povinná.
Hodnocení produktu:
Doručení
Osobní vyzvednutí zboží, Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Osobní vyzvednutí zboží
Zdarma
Česká pošta (do 10kg brutto)+KŘEHKÉ!
Hmotnost zásilky do 10 kg brutto!
Vlastní rozvoz zboží zákazníkovi (Praha)
Dovoz menších zásilek v Praze přímo k zákazníkovi po vzájemné dohodě
SAFE - bezdrátový zabezpečovací a protipožární systém
Trezor ve slevě 35% !
Trezor ve slevě 35% !
Volně stojící trezor ZSL 120 ME s mimořádnou slevou 35%. Platí do vyprodání skladových zásob.
V2 TEL - komunikátor po pevné lince
Testovací kamery - 35% sleva!
Testovací kamery - 35% sleva!